Zioła i ich magiczna moc

Zioła - leczenie ziołami - tajemnice twojego losu

Zioła to rośliny niezmiennie towarzyszące szamanom, znachorom i osobom o głębokiej wierze. Ich magiczna moc pozwala oczyszczać pomieszczenia ze złej energii, ale i dawać ukojenie dla ducha i ciała.

Odpowiedni moment ich zbiorów (po pierwszej wiosennej pełni księżyca), jak również ich liczne walory, pozwalają zyskać uzdrawiającą moc wprost z natury. Wiedza na temat tego, które zioła pomagają, a jakie szkodzą jest ogromna.

Niewłaściwie dobrane mogą nam zaszkodzić, a nie pomóc, dlatego w czerpaniu z nich tego co najlepsze, kluczowe jest zrozumienie ich właściwości i prawidłowa ich kompozycja.

Wśród licznych magicznych mocy ziół warto wymienić ot chociażby moc oczyszczania osób, rzeczy i pomieszczeń, wnoszenie harmonii do otoczenia, jak również do naszych umysłów, ale i niezwykłe predyspozycje do przyciągania dobrej energii i bytów.

Magiczne zastosowanie ziół najczęściej wykorzystywane jest w spalaniu ich w postaci kadzideł.

Podczas obrządku należy kierować się zasadami łączenia się z magią ziół oraz skupić się na tym, czego pragniemy i co chcemy uzyskać dzięki mocy ziół. Łącząc umysł i ciało, możemy uzyskać więcej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *