Tajemnice Losu – ezoteryczny program w Telewizji Polsat. Najlepsze wróżki w kraju do Twojej dyspozycji.

Tajemnice Losu

Tajemnice losu to program ezoteryczny prowadzony przez najlepsze wróżki w Polsce.

Magdalena Rutkowska, Beata Nowak, Margarita Kochan oraz Wróżka Ariana spotykają się z Państwem codziennie około godziny 3 w nocy na antenie Telewizji Polsat.

Nasze Wróżki to specjalistki z wieloletnim doświadczeniem, które pomogły już setkom ludzi pomagając im odnaleźć swoją drogę, podjąć właściwą decyzję.

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące miłości, zdrowia, finansów to musisz koniecznie zostać widzem naszego programu.

Tajemnice losu to nie tylko odpowiedzi na nawet najcięższe pytania dotyczące ludzkiego życia, to także opowieści ezoteryczne przygotowane przez nasze wróżki.

Dzięki naszym programom dowiesz się jak wyglądają magiczne rytuały, zapoznasz się ze skryptami runicznymi, usłyszysz historie z życia wzięte, które przydarzyły się naszym wróżkom podczas ich wieloletniej pracy.

Każdej nocy jesteśmy do Państwa dyspozycji, ponieważ wiemy, że każda pora jest dobra aby nieść pomoc potrzebującym.

Z naszymi wróżkami możesz połączyć się wybierając numer telefonu z telefonów stacjonarnych i komórkowych 708 770 780 (4,92 zł z VAT/min. połączenia), lub z telefonów komórkowych *741174 (4,92 zł z VAT/min. połączenia)

Możesz też do nas wysłać SMS o treści (imię, data urodzenia oraz pytanie do wróżki) na numer 73310 (3,69 zł z VAT/SMS)

Nasz aktualny grafik znajdziesz TUTAJ

Do zobaczenia na antenie Telewizji Polsat.