Marcin Kasjan

Marcin Kasjan Tajemnice Twojego Losu

Marcin Kasjan to ekspert programu Tajemnice Twojego Losu. Specjalnością wróżbity Marcina jest Tarot Anielski, numerologia, wahadełko.

Ekspert w dziedzinie:

Tarot Anielski, Złoty Tarot, Wahadło.

Opis Eksperta:


Marcin Kasjan, wróżbita, doradca duchowy, członek Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego.
Moją specjalnością jest Tarot Anielski.


Jestem obdarzony empatią, silną intuicją. Potrafię zrozumieć sytuację osoby potrzebującej wsparcia.

To nie przypadek sprawił, że ponad 10 lat temu zacząłem zajmować się doradztwem duchowym, wróżeniem.

Ponad 20 letnie doświadczenie w sprawach związanych z parapsychologią, lata zagłębiania się w ten niewidoczny dla wszystkich świat energii sprawiają, że w bardzo dobry sposób komunikuję się z kartami. Dysponuję oryginalnymi kartami z Przesłaniem Anielskim, które dają bardzo konkretne podpowiedzi, sugestie w związku z każdą sytuacją, niezależnie od tego, z którą sferą życia jest ona związana.


Od zawsze czułem, że ważną sprawą dla mnie jest niesienie pomocy innym. W pewnym momencie odkryłem u siebie dar czytania kart.

Mój Tarot Anielski, z którego korzystam już od lat, jest dla mnie idealnym narzędziem.

Co często powtarzam, sami jesteśmy, w dużym stopniu, twórcami własnego życia, a karty pokazują to, co najbardziej prawdopodobne w obecnych okolicznościach, przy obecnym nastawieniu danej osoby do wskazanego tematu.

Przyszłość można zmienić. I po to właśnie jestem, by pomóc dokonać dobrych życiowych wyborów. Jeśli chodzi o sytuację obecną karty moje zawsze ją bardzo trafnie opisują. Przyszłość to efekt naszych decyzji, wyborów.

Karty ją również opisują, ale ją możemy zmienić.

Pomagam w trudnych sytuacjach związanych z każdą sferą życia.

Odpowiadam na pytania związane z uczuciami, związkami, sprawami zawodowymi, finansowymi. Jeśli chodzi o zdrowie, zawsze zobowiązuję się do tego, że zapytam kart o to, na co szczególnie warto, by dana osoba uważała. Na własne zdrowie mamy duży wpływ, zarówno dietą, trybem życia.

Nasz stan emocjonalny, stresy lub ich brak również mają bardzo duży wpływ na nasze zdrowie – nasz aktualny stan emocjonalny ma na zdrowie bardzo duży wpływ.

Od lat praktykuję medytację, którą również zawsze polecam. Medytacja połączona z wizualizacją jest bardzo silnym
narzędziem w kreowaniu naszego życia – tego codziennego, ale i spraw o większej dla nas wadze.

Korzystam z wahadełka. Używam go jako narzędzia do dywinacji, gdy chcę otrzymać odpowiedź TAK/NIE na zadane przeze mnie pytanie. Wahadełka używam również jako narzędzia do oczyszczenia energetycznego, do układania energii przepływającej przez nasze czakry.

Zachęcam do rozmowy ze mną, do skorzystania z mojej pomocy. Każdą osobę traktuję bardzo indywidualnie i podchodzę do tego, czym się zajmuję, z poświęceniem i z uczciwością.
Zapraszam serdecznie.