Tajemnice Losu – ezoteryczny program w Telewizji Polsat. Najlepsze wróżki w kraju do Twojej dyspozycji.

Limity na połączenia Premium u Twojego operatora.

Beata Nowak,. Magdalena Rutkowska Odero. Oriana, Ezoteriusz Maximus, Mila, Wróżki Tajemnice Losu TV Polsat

Od 12 grudnia 2018 w naszym prawie telekomunikacyjnym zaszły zmiany, które dotyczą także Ciebie.

Z tym dniem, każdy z nas otrzymał limity na połączenia z usługami Premium, czyli np. na połączenia z Waszymi ulubionymi wróżkami z Tajemnic Losu.

Ten limit to 35 zł brutto/okres rozliczeniowy do wydania na wszystkie połączenia/SMS tzw. specjalne. To nie jest tylko limit na rozmowy z wrózkami, ale także na konkursy radiowe i telewizyjne itp…

Jeżeli chcesz zwiększyć swój limit to możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób. W jaki? Poniżej pokazujemy jak to wygląda u poszczególnych operatorów.null

ORANGE

Zmiany w limitach możesz dokonać wysyłając SMS o treści LIMIT (kwota w PLN, pełne złote) czyli np. LIMIT 100 na numer 80603 (sms bezpłatny)

Poprzez konto Mój Orange, w salonach klienta lub przez kontakt z BOK *100.

PLUS

Możesz zwiększyć swoje limity poprzez wysłanie SMS-a na bezpłatny numer 2601 o treści LIMIT SMS z wybraną kwota, np. LIMIT SMS 100

Zmiany możesz dokonać również na infolinii, salonach oraz poprzez panel klienta na Plusonline.

PLAY

W tej sieci abonent zostanie poinformowany SMS-em o możliwości zwiększenia limitu na 100 lub 200 PLN za pomocą darmowego SMS-a.

Kiedy twój limit do wykorzystania będzie się zmniejszał, to kiedy przekroczysz 70% limitu, otrzymasz SMS z informacją o limicie.

Limit ten możesz również zwiększyć poprzez wpisanie kodu na telefonie *111*17*1# (limit 100 zł brutto) lub *111*18*1# (limit 200 zł brutto).

Możesz również zwiększyć limit w serwisie PLAY24 oraz dzwoniąc do BOK *500/*600.

Ostatnia możliwość to wizyta w salonie.

T-MOBILE

Tutaj tradycyjnie jak u innych operatorów, możesz wysłać bezpłatnego SMS o treści LIMIT START wpisując w treści odpowiednia kwotę: 35, 75, 100, 200, 500, lub 1000 na nr 80450.

Możesz to także zrobić podczas kontaktu z infolinią lub poprzez BOK.

Jak w powyższych przypadkach, możesz to także zrobić wybierając się do salonu T-Mobile.